Power Apps ile Kurumsal Uygulamalarınızı Yaratın

Microsoft PowerApps ile hem cross-platform  mobil hem de web tabanlı çalışan uygulamalarınızı oluşturarak, size özel süreçlerinizdeki veirmliliği en uç noktalara taşıyın. İş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ister basit ister karmaşık, ister microsoft çözümleri ister kendi veri tabanlarınız üzerine kurumunuza özel uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Microsoft PowerAutomate ile süreçlerinizi daha verimli kılacak otomasyonlar oluşturabilirsiniz. İş süreçleriniz için ister basit ister karmaşık, ister Microsoft uygulamaları ister kendi geliştirdiğiniz uygulamalar ile otomasyon oluşturarak verimliliğinizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

PowerPortals ile iş süreçlerinizde ihtiyaç duydunuz iş portallarınızı yapılandırabilirsiniz. İş süreçleriniz ister müşterileriniz ister çalışanlarınız, ister microsoft uygulamaları ile ister kendi geliştirdiğiniz uygulamalarınız ile entegre çalışabilecek portallar geliştirebilirsiniz.

AI Builder ile makina öğrenmesi ve yapay zeka algoritmalarını kullanarak iş süreçlerinizde verimliliğin ve otomasyonun uç noktalarına ulaşmak artık mümkün.