Microsoft Dynamics 365 ile Değişen Müşteri Odaklı Yaklaşımlarınızı Hayata Geçirin

saha satış gücü yönetimi

Dynamics 365 Sales ile satış ekibinizi, aktivitelerinizi ve satışlarınızı daha etkin yöneterek pazardaki potansiyel müşteri adaylarınızı müşterilerinize dönüştürün, mevcut müşterilerinize daha fazla satış yapın ve müşterilerinize doğru ürünleri satarak satış karlılığınızı artırın.

Konvansiyonel Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümlerinin ötesinde satış ekibinizin her gün kullandığı ofis çözümleri ile daha entegre, daha mobil ve daha akıllı bir Satış Günü Otomasyonu çözümü ile satış etkinliğinizin her gün artışını takip edin.

Dynamics 365 Service ile müşterilerinizin satış sonrası deneyimlerini takip edin, satış sonrası  gelirlerinizi artırmanın en etkili yollarını tüm müşterilerinize uygulayarak müşteri sadakatinizi artırın.

Satış sonrası hizmetlerinizde en uç kullanıcılarınızın operasyonlarına kadar tüm saha ve merkezi etkileşimleri en etkin şekilde yönetin, hem ofis araçları hem saha uygulamaları hem de diğer kanal araçlarıyla entegrasyonlarınızı yaparak verimli bir çalışma ortamı oluşturun.

satış sonrası hizmetler