TrioWorx İş Çözümleri

2013 yılında temelleri atılan TrioWorx, iş hayatına Oracle Bulut İş Ortağı olarak başlamıştır. Bu dönemde THY gibi önemli şirketlerin projelerinde Bulut Müşteri İlişkileri Yönetimi tecrübesi ile yer almıştır.

Daima yenilikçi, dinamik ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine en etkin ve müşteri taleplerini karşılamaya yönelik çözümler sunmayı hedefleyen TrioWorx; 2015 yılı başlarında Microsoft ile iş ortaklığını başlatmış, Müşteri İlişkileri Yönetimi (Dynamics) ve Üretkenlik Çözümleri (Office365) ile bulut çözümlerine yönelik faaliyetlerini genişletmiştir.

Microsoft teknolojileri ile tecrübesini, başarılı olarak hayata geçirdiği projelerle pekiştiren TrioWorx, yeni çözümler ve farklı teknolojiler ile müşterilerine sunduğu çözüm portföyünü her gün genişletmekte ve geliştirmektedir.

2017 yılında yeni nesil yazılım alanlarından biri olan Robotik Proses Otomasyonu için çalışmalarını başlatmış, bu kapsamda sektörün gene genç ama iddialı markalarından biri olan UIPath ile iş ortaklığı sağlanmıştır.

2018 yılının ikinci yarısından itibaren Trioworx, çözüm portföyüne mobil ve web tabanlı yazılım geliştirme çözümlerini de ekleyerek çalışmalarına büyüyen ekibiyle devam etmektedir.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

İş / Süreç Analizi

%98

Dinamik Proje Yönetimi

%98

Dokümantasyon

%88

Araştırma & Geliştirme

%91

Yazılım / Entegrasyon Geliştirme

%97

Uygulama Özelleştirme

%97

İşletim, Bakım & Destek

%89

Düzenli Raporlama

%97